☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Horoscop zilnic

In jos 
+5
★♥Alexia Maria♥★
Renesmee
Zummy
ZuZa_Roxa
Yumi
9 participanți
AutorMesaj
Yumi
Membru Forum
Membru Forum
Yumi


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 184
Puncte Puncte : 217
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 25

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 1:28 pm

Ola fetelor! M-am gandit sa pun aici horoscopul :D In fiecare saptamana eu voi adauga (din sursele mele :D ) o serie noua de horoscop. Sper sa va placa!
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 8:03 am

Bine atunci sa il vedem Horoscop zilnic 1882223671
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 8:34 am

chiar asa , haide yumisor aratani-l nu fii timida :lol!:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Yumi
Membru Forum
Membru Forum
Yumi


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 184
Puncte Puncte : 217
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 25

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 2:22 am

Fecioara (23 august- 21 septembrie)
Da dovada de flexibilitate si intelegere in relatiile de familie, ca sa nu te trezesti exact cu opusul a ceea ce vrei! In cuplu, sunt posibile discutii in contradictoriu, pe care ar fi indicat sa le treci cu vederea. Acum, iti permiti sa cumperi tot ceea ce iti doresti


Berbec (21 martie- 20 aprilie)
Ar trebui sa veghezi ca agitatia pe care Venus o produce acum in jurul tau sa nu-ti tulbure viata de familie. Relatia de cuplu este ocrotita, chiar daca din cauza lui Pluton banii pe care-i asteptai intarzie sa apara. Uranus, in schimb, iti deregleaza somnul si te impinge la excese.

Taur (21 aprilie- 21 mai)
Nu prea vei fi in apele tale si nimeni n-ar trebui sa te calce pe bataturi tocmai acum, cand rabdarea si toleranta nu sunt punctele tale forte. Relatia de cuplu nu va avea de suferit, desi se intrevad unele pierderi la bani. Struneste-ti stresul ca sa nu te coste prea mult.

Gemeni (22 mai- 21 iunie)
In prima parte a saptamanii, vei avea senzatia ca nimic nu mai merge cum vrei si ca nimanui nu-i pasa. Noroc ca nu tine mult asa ca nu dispera! Norocul si dragostea iti rasfata viata de familie. Astrele iti asigura reusita financiara si obtii tot ce-ti doresti.

Rac (22 iunie- 22 iulie)
Nu da armonia de familie pe reactii necontrolate si brutale care strica tot. Nu-ti negrija partenerul daca nu vrei sa te plangi apoi ca nu-ti acorda atentia cuvenita. Incearca sa vezi realitatea in ce priveste banii, ca sa nu ai apoi de tras mai mult decat poti duce!

Leu (23 iulie- 22 august)
Reusesti sa mentii echilibrul intre viata de familie si indatoririle de serviciu, ceea ce-ti aduce multa multumire. In relatia de cuplu ai parte de complicitate si solidaritate. Marte iti sustine veniturile si vei reusi chiar sa achiti o buna parte din datoriile mai vechi.

Balanta (22 septembrie-22 octombrie)
Vei constata ca influenta ta asupra familiei nu mai este atat de eficienta ca pana acum si din cauza asta, de multe ori, va fi scandal in toata regula. In cuplu, esti cam la fel, asa ca nu fi prea scortoasa! Jupiter te sustine, chiar iti vin bani nesperati si ti se indeplinesc dorintele.

Scorpion (23 octombrie- 21 noiembrie)
Imboldita de Saturn, stai si in cap numai sa le fie bine celor dragi tie. Daca esti nascuta in a doua parte a zodiei, incearca sa-ti domini emotivitatea crescuta si sa fii mai obiectiva! Economiile pe care le-ai facut iti prind bine acum, chiar daca ai exagerat uneori.

Sagetator (22 noiembrie- 20 decembrie)
Se poate ca membrii familiei sa fie mai pretentiosi decat de obicei, dar nu te supara pe ei! In fond, nu-si doresc decat sa vada ca reusesti sa obtii ce-ti doresti. Vorbeste cu ei si lamureste-i cum stau lucrurile! Relatia de cuplu revine la normal si castigi suficienti bani!

Capricorn (21 decembrie- 19 ianuarie)
Incerci sa faci concesii ca sa te intelegi bine cu familia, dar mai ales sa fii prezenta si sa participi efectiv la rezolvarea problemelor din casa. Daca va doriti un copil, sunt sanse sa reusiti, pentru ca acum doua planete va sustin eforturile. Bani ai, dar din munca cinstita.

Varsator (20 ianuarie- 18 februarie)
Imboldita de Marte, atitudinea cam belicoasa pe care o vei avea nu-ti va aduce rezultatul dorit, intrucat cei apropiati se vor opune, cu vehementa chiar. Fii foarte atenta la cheltuieli, mai ales daca ai un credit sau mai multe, pentru ca-ti va fi greu sa achiti!

Pesti (19 februarie- 20 martie)
Tine cont de parerea familiei, chiar daca iti convine sau nu. Venus iti devine complice si reiei legaturile cu partenerul. Momentul este bun ca sa-ti schimbi atitudinea fata de bani, pe care-i cheltuiesti cu prea multa usurinta. Stapaneste-ti nervii ca sa nu pierzi controlul!

Cam atata saptamana asta! In fiecare week-end o sa vin cu altul! :D Sa-mi spune-ti daca are rost sa mai continui :D adorabbel
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 4:19 am

Horoscop zilnic 4276352587 Leu (23 iulie- 22 august)
Reusesti
sa mentii echilibrul intre viata de familie si indatoririle de
serviciu, ceea ce-ti aduce multa multumire. In relatia de cuplu ai parte
de complicitate si solidaritate. Marte iti sustine veniturile si vei
reusi chiar sa achiti o buna parte din datoriile mai vechi. Horoscop zilnic 4276352587
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 9:55 pm

Sagetator (22 noiembrie- 20 decembrie)
Se poate ca membrii familiei sa fie mai pretentiosi decat de obicei, dar nu te supara pe ei! In fond, nu-si doresc decat sa vada ca reusesti sa obtii ce-ti doresti. Vorbeste cu ei si lamureste-i cum stau lucrurile! Relatia de cuplu revine la normal si castigi suficienti bani!
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 6:37 am

Varsator (20 ianuarie- 18 februarie)
Imboldita de Marte, atitudinea cam belicoasa pe care o vei avea nu-ti va aduce rezultatul dorit, intrucat cei apropiati se vor opune, cu vehementa chiar. Fii foarte atenta la cheltuieli, mai ales daca ai un credit sau mai multe, pentru ca-ti va fi greu sa achiti!

Se pare ca mie nu`mi merge bine ! :lol!:
Noroc ca nu am credite :)) , asa k nu`mi fac griji in legatura cu banii ..
Hmm , agresiva nu sunt , sau mai bine zis nu ma simt . :-? ;)) Dar niciodata nu se stie cand imi vin mie damblalele .. >:) RAWRr !
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 10:46 am

Surioara ai spus ca adunci horoscopul in fiecare saptamana , revino trebuie sa aflu mai multe despre horoscopul meu si vreau sa mai vorbim Horoscop zilnic 1586189585.
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 1:24 pm

Hmm, Yumi. Asa este. Ai cam uitat. [-(
Te asteptammm, scumpaa ! ;]] >:d<
Te`am pupat ! :* Chu ~! <3
Sus In jos
★♥Alexia Maria♥★
Membru Premiat
Membru  Premiat
★♥Alexia Maria♥★


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 887
Puncte Puncte : 1067
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 26

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 5:35 am

Leu (23 iulie- 22 august)
Reusesti
sa mentii echilibrul intre viata de familie si indatoririle de
serviciu, ceea ce-ti aduce multa multumire. In relatia de cuplu ai parte
de complicitate si solidaritate. Marte iti sustine veniturile si vei
reusi chiar sa achiti o buna parte din datoriile mai vechi.
Nu chiar...
Sus In jos
http://animelove.forumactual.com/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 5:59 am

Taur (21 aprilie- 21 mai)
Nu prea vei fi in apele tale si nimeni n-ar trebui sa te calce pe bataturi tocmai acum, cand rabdarea si toleranta nu sunt punctele tale forte. Relatia de cuplu nu va avea de suferit, desi se intrevad unele pierderi la bani. Struneste-ti stresul ca sa nu te coste prea mult.

Corect :D:
Sus In jos
lee
Membru Forum
Membru Forum
lee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 45
Puncte Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 29

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeVin Noi 18, 2011 11:25 am

Balanta (22 septembrie-22 octombrie)
Vei constata ca influenta ta asupra familiei nu mai este atat de eficienta ca pana acum si din cauza asta, de multe ori, va fi scandal in toata regula. In cuplu, esti cam la fel, asa ca nu fi prea scortoasa! Jupiter te sustine, chiar iti vin bani nesperati si ti se indeplinesc dorintele.

Nimic adevarat...ce pacat.
Sus In jos
I <3 Foxxy
Membru Forum
Membru Forum
I <3 Foxxy


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 25
Puncte Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 28

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeMar Noi 22, 2011 11:01 am

Scorpion (23 octombrie- 21 noiembrie)
Imboldita de Saturn, stai si in cap numai sa le fie bine celor dragi tie. Daca esti nascuta in a doua parte a zodiei, incearca sa-ti domini emotivitatea crescuta si sa fii mai obiectiva! Economiile pe care le-ai facut iti prind bine acum, chiar daca ai exagerat uneori.

Foarte adevarat!
Sus In jos
Himeji.
Moderator
Moderator
Himeji.


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 2018
Puncte Puncte : 2037
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 104

Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 11:22 am

Taur (21 aprilie- 21 mai)
Nu prea vei fi in apele tale si nimeni n-ar trebui sa te calce pe bataturi tocmai acum, cand rabdarea si toleranta nu sunt punctele tale forte. Relatia de cuplu nu va avea de suferit, desi se intrevad unele pierderi la bani. Struneste-ti stresul ca sa nu te coste prea mult.

Multumim pentru horoscop! Horoscop zilnic 3535359283
Sus In jos
Continut sponsorizat





Horoscop zilnic Empty
MesajSubiect: Re: Horoscop zilnic   Horoscop zilnic Icon_minitime

Sus In jos
 
Horoscop zilnic
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Horoscop amuzant

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ¤ Ceea ce nu merita citit ! ¤ :: ¤ Arhiva ¤-
Mergi direct la: