☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Plecari temporare sau definitive

In jos 
+9
★♥Alexia Maria♥★
Invader Lamu
Eu_Adel @@
ZuZa_Roxa
Elyy
Psycho
● Lene
Zummy
Đąŋģęŗ •
13 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeDum Noi 20, 2011 12:01 pm

In acest topic veti anunta de fiecare daca cand trebuie sa plecati undeva, sau in caz ca nu reusiti, la intoarcere ar trebui sa precizati. Am aprecia daca nu ati posta doar pentru ai ura cuiva distractie placuta sau ceva de genu.

Motiv:
Timp:
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 1:08 pm

Sorry 'bout that, but I'm leaving you, gurls.

Motiv: Hmm ... am decis sa iau o pauza definitiva de la forumuri, cel putin pentru moment. Scoala imi ocupa timpul, mai ales ca e sfarsitul semestrului si chiar am nevoie de note, plus ca am si alte activitati care'mi ocupa timpul.
Timp: Forever. Yeah, nu o sa mai intru deloc pe forum, lucru pentru care ii cer lu' Zummy sa'mi stearga contul.

Imi pare rau ca va parasesc, insa nu mai am nici timpul, nici dispozitia necesara pentru forumuri. Daca cumva o sa ma razgandesc vreodata, sper sa ma reprimiti inapoi. See ya and take care, all of you.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeMar Dec 13, 2011 4:55 am

ce sa spun x.x foarte trist si naspa si cum vreti voi ... insa nu o sa-ti sterg contul . o sa-l las acolo pana cand o sa fie refolosit .
bye bye amiga T.T
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeDum Ian 01, 2012 6:23 am

Timp: In data de 2 ian. - 18 ian. Nu cred ca voi putea intra asa des pe forumuri. Dar ma voi stradui.
Motiv: Plec din tara.
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeDum Ian 01, 2012 8:48 am

Timy, iti spun de acum ca imi va fi dor de tine.
Have fun, love hapyboune

Psycho XD
Sus In jos
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeDum Ian 01, 2012 12:07 pm

Merci my love!
Sigurat ma voi distra. Dar imi va fii dor de voi toti TT_TT
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 1:01 am

Sign, distractie placuta acolo unde te duci, sper sa ne mai vedem,
o sa ne fie dor de tine :x
aa si, sa ne preimiti o vedere de acolo :)
Sus In jos
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 7:41 am

Merci Elyy, si mie imi va fii dor de tine^^
Si am sa fac cateva poze, am sa le pun pe forum sa vedeti cumm e pe unde stau eu :]]
Ps; Plec in Austria
Defapt ma mut acolo =))
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 5:12 am

Si mie imi pare rau Timica :geg: , ca vei pleca mai ales din tara , dar in acelasi timp ma bucur deoarece mutarea poate fi o noua provocare , nu ?! hey
Edit : Am sters deja mesajul in care am spus ca plec atunci , deoarece ar fi in plus si ar sta urat pe langa asta ( 2 mesaje de acelasi fel ?! :suspect: )
Oricum deabi acum trebuia sami anunt plecarea ..... swr
Timp : Cred ca de tot noooo
Motiv : Cartea si faptul ca voi scapa de net peste 2 luni :topaia:
Totusi forumul asta sa se ridice foarte mult si va multumesc pt ca ati fost niste prieteni buni :rosioara: :rosioara: :rosioara:
Pai cam atat daca asta ar fi ultimul meu mesaj , va pup si huguiesc pe toti :inimioara: .
A da si ma retrag din functia de moderator , pt ca asi fi in plus pe acolo daca nu asi mai intra pe forum ....
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Eu_Adel @@
Membru Nou
Membru Nou
Eu_Adel @@


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 6
Puncte Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 25

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 3:44 am

Imi pare rau Roxa , dar nici eu nu cred ca mai pot sta pe forumuri , dar la mine nu este acelasi motiv , pai eu am sa ma mut pt ca familia mea este divortata si nu pot sa mai intru pe net :not:
Chiar si asa acest forum este grozav si sper sa aiba mai multi membri :rosioara: :rosioara:
Sus In jos
http://anime-knight-rose.forumgratuit.ro/
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 5:24 am

@ Eu_Adel

-Nu inteleg. De ce calculatorul trebuie sa ramana la parintele celalat si nu la cel cu care te muti tu daca pc-ul este al tau? Este o nedreptate.

@ Zuza_Roxa. Cum sa scapi de net peste 2 luni? De ce? Doar nu e scump. 35 lei pe luna maxim! Cum poti trai fara net? Ce facem noi? Evoluam sau involuam? Nu te inteleg cum sa iti doresti sa scapi de net?
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 6:02 am

De acord cu Lamu la Roxa. Noi evaluam sau involuam? Si cum adica "sa scapi"? Poate nu prea inteleg eu, dar nu are sens.

Psycho XD
Sus In jos
★♥Alexia Maria♥★
Membru Premiat
Membru  Premiat
★♥Alexia Maria♥★


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 887
Puncte Puncte : 1067
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 26

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 6:27 am

Imi pare rau Zummy dar nu voi mai intra asa des pe forum, o sa incerc dar na. Motive: notele mele au scazut foarte mult iar partintii au hotarat sa fie mai severi
si apoi am de invatat si m-am bagat si intr-un club, si vreau sa iau o pauza de la internet.
Sus In jos
http://animelove.forumactual.com/
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:44 am

Te asteptam cat mai curand Alexia Maria :)
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 4:48 am

Foarte bine. Aveti scoala, si eu am, dar exista weekend . Intr-o sambata sau intr-o duminica va puteti lua liber cateva minute/ore . Daca si eu as face la fel ca voi ... aleluia forum.
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 5:50 am

Well, uite-ma pe aici.

Motiv: Pur si simplu urasc unele chestii si urasc sa apar cu zambetul prostesc pe buze - la figurat - desi imi vine sa ucid anumite persoane. Nu e scoala, nu e timpul si e altceva: E faptul ca nu doresc sa mai intalnesc unele persoane.
Timp: Definitiv.

Well, adio forum. Psycho pleaca definitiv.
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 5:54 am

O doamneee :(( Psychooo, o sa-mi fie dor de tine si de pozele tale yaoi, si prostiutele pe care le faceai :((
Chiar imi pare rau, nebuna mea Psycho :((
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 5:57 am

NU credeam ca ai sa dai vreodata aceasta veste. Imi pare cu adevarat rau si sincer am ramas fara repica. :((:((:((:((
Sus In jos
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 6:56 am

Ce pot sa spun? o.o
Nu-mi vine sa cred ca pana la urma faci asta... "Fabritio, de ce? de ce? Nu ne parasii" *dramatizand* Glumesc xD
Pai... Incerc sa-mi ascund dezamagirea... Nu te putem opri sa ne parasesti deoarece este alegerea ta.. Sper ca totusi sa iti dai seama ca unele persoane tin la tine si nu are rost sa parasesti o intreaga colectivitate pt 2 persoane. -.-"
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeMier Mar 28, 2012 7:39 am

Lol, dusmani ise aduna, stiti vorba? Well, voiam sa fiu plecata definitv, but un semn mi s-a aratat. Adica, pe ce forum mai pot face si eu yaoi, pe ce forum l-as putea *fufu* pe Nedma, pe care as putea sama distrez cu Zummy? Pe w-las. Si are dreaptate. De ce sa plec de pe un forum din cauza a 3 persoane? De obicei nu vreau sa jignes coamenii, dar vad ca mai bine sunt sincera si raman unde vreau cat vreau.

Psycho XD
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeMier Mar 28, 2012 7:44 am

Iti multumesc ca m-ai ascultat, si ca nu te-ai lasat "distrusa" de anumite persoane. De ce sa renunti la ce iti este mai drag? Sa le arati lor ca te-au invins? Niciodata sa nu faci asta. Mereu trebui sa stii ce faci, sa nu te lasi invinsa, chiar daca unii te jicnesc, dar tu nu poti sa faci asta. Pentru ca nu esti ca ei, esti diferita :*

Bine ai revenit ^.^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeMier Mar 28, 2012 7:46 am

Defapt, m-am gandit sa revin doar epntru a continua rpg-ul cu Mao si pentru a avea sansa de a io targe lu' Nedma lu je. Oke, nu lu je. Are un blond pe capul lui, dar ma rog =]]

Psycho XD
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeMier Mar 28, 2012 7:48 am

Nu conteaza de ce ai revenit =]] conteaza ca ai revenit si ca pot sa vorbesc cu tine .... din cate mi-ai zis vroiai sa renunti si la mess -_-" cea mai mare greseala =]] In fine :D Ma bucur ca te-ai razgandit :*
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
вüвü ๏ ̯͡๏
Administrator
Administrator
вüвü ๏ ̯͡๏


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 824
Puncte Puncte : 912
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 12:37 am

Hei prima data cand postez aici -.-
Pai ma retrag si eu un pic deoarece merg in tabara cu colegii mei si cred ca va dura o luna ''^^
Sper sa nu va deranjeze inactivitatea mea in aceasta perioada de timp .


Ultima editare efectuata de catre Ø Nascuta ØØ Invizibil ØØ in Joi Iul 26, 2012 4:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 12:39 am

Nu ma va deranja, stai linista ^.^ Sa te distrezi <3
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive Icon_minitime

Sus In jos
 
Plecari temporare sau definitive
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Anunturi x-
Mergi direct la: