☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ryuichi Sakuma

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Ryuichi Sakuma Empty
MesajSubiect: Ryuichi Sakuma   Ryuichi Sakuma Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 6:29 am

Ryuichi Sakuma --> Solistul trupei Nittle Grasper. Se poate zice ca sufera de dubla personalitate. In viata de zi cu zi, este un baiat copilaros care zici ca are 5 ani (ca je), iar cand urca pe scena se transforma intr-un adevarat Zeu.

Acuma, ce parere aveti despre el? Mie mi se pare un tip tare. Adica, ba e adorabil, ba serios si asta il face din start super. Mai ales cu iepurasul ala roz. Si faptul, ca in manga este cam indragostit de Shuichi afce totul mai picant.

Psycho XD
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Ryuichi Sakuma Empty
MesajSubiect: Re: Ryuichi Sakuma   Ryuichi Sakuma Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 6:47 am

pai ce pot spune? este un super personaj, eu il ador, adica este super copilaros, ceea ce eu ador, mereu personajele de genul lui au fost personajele mele preferate :x, mai ales ca are si o voce de aur, ca bonus, nu pot da decat cuvinte de lauda despre el, este foarte amuzant si mereu cand ilvedeam ma apuca rasul :x
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ryuichi Sakuma Empty
MesajSubiect: Re: Ryuichi Sakuma   Ryuichi Sakuma Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 5:21 am

imi place de el
Sus In jos
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚
Membru Forum
Membru Forum
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚


Mesaje Mesaje : 75
Puncte Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 4

Ryuichi Sakuma Empty
MesajSubiect: Re: Ryuichi Sakuma   Ryuichi Sakuma Icon_minitimeMier Dec 21, 2011 1:54 pm

Ryuchi Sakuma este personajul meu preferat din animeul Gravitation datorita personalitati sale duble adica cea cand este copilaros si atunci cand este matur si imi mai place si vocea lui despre care nu am ce comenta.
Sus In jos
sakura chan
Membru Activ
Membru Activ
sakura chan


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 492
Puncte Puncte : 501
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 26

Ryuichi Sakuma Empty
MesajSubiect: Re: Ryuichi Sakuma   Ryuichi Sakuma Icon_minitimeDum Feb 17, 2013 10:22 am

Ahhh!!!! Kakkoi!! Este adorabil cand se comporta ca un copil. Imi place foarte mult. Dar nu este rau nici cand este pe scena, atunci da ca este super mega cool. Ce mai pot zice are o personalitate foarte frumoasa.
Sus In jos
http://animelove.3xforum.ro/
Continut sponsorizat





Ryuichi Sakuma Empty
MesajSubiect: Re: Ryuichi Sakuma   Ryuichi Sakuma Icon_minitime

Sus In jos
 
Ryuichi Sakuma
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Love Anime ♥ ☺ ♂ :: Anime. :: Gravitation-
Mergi direct la: