☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )

In jos 
+4
Yumi
Zummy
Renesmee
Voltura
8 participanți
AutorMesaj
Voltura
Administrator
Administrator
Voltura


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 230
Puncte Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 29

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:31 am

Deci... Ia zi tu ce-l ce ai dat clik acum pe "Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez 🇳🇴 )"
De ce te-ai inscris pe W-las :?: ?
Ce ai de gand sa faci pe aici :bball: ?
Si cat ai de gand sa vizitezi acest forum.... :scratch: ?
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Voltura
Administrator
Administrator
Voltura


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 230
Puncte Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 29

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:44 am

OOOO....Incep euuu....

Deeci , eu am creat acest forum dintr-un singur motiv.... IUBESC POVESTILE CU ANIMEURI!
Si dupa ce am incercat sa-mi luminez toata familia si prietenii de cat de frumoase sunt animeurile si am esuat 🇳🇴 mi-am zis ca " oi fi eu singura nebuna din orasul meu" dar nu oi fi eu singura nebuna de pe glob ce iubeste acest lucru ... asa ca m-am informat cum se face un forum si VOALA W-las!!!


Am de gand prin acest forum sa fac cat mai multe persoane sa citeasca si sa scrie dezvoltandu-si astfel intelectul care este aspru surghiunit de jocurile cu violenta , de filmele xxx si toate atrocitatile secolului 21.
Aaaa... mai am de gand sa scriu ( cand pot ) sa citesc ce scriu ceilalti si sa-mi fac prieteni noi ( Zummy , Yumi , Renesme , Roxi si restul)+ sa descopar noi lucruri ce-mi plac( mersi Roxy ca mi-ai deschis ochii , ma refer la vampire knight ).

Si am de gand sa tin deschis acest forum si sa-l vizitez pana o sa vina la mine o tanti rahitica cu pelerina neagra si cu coasa...

:affraid:



Cu alte cuvinte
Cu multa dragoste Voltura
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 8:50 am

My turn :

M`am inscris pe acest forum deoarece.. eh , hai sa incep cu inceputul :

Cautand eu informatii despre SasuSaku si alte chestii , am dat peste niste titluri gen " ficuri SasuSaku , SasuSaku fanfic " etc . Am zis " Hai , mai , sa vedem ce e asta . " [ Pe atunci nu stiam ca FanFiction se refera la povesti inventate de cineva anume despre anumite personaje din anime`uri / filme . ]

Si usor , usor am inceput sa citesc si sa caut cat mai multe fic`uri , deoarece imi placeau mult . Am dat peste un forum [ sa fiu sincera nu mai stiu care ] in care era o poveste cu titlul " O POVESTE INCITANTA " . Am dat frumusel click si am fost fascitata de imaginatia creatoarei [ Volturaaa ! ] . Dar dupa ce am citit ultimul capitol , am observat ca draga noastra Voltura se suparase pe nu stiu ce " destepti " care se luau de fic`ul ei asa ca l`a inchis . A cazut cerul pe mine !! Dar am observat ca si`a lasat id`ul si , mai timida cum sunt eu , l`am bagat pana la urma in lista . :lol!:
Am rugat`o sa`mi dea fic`ul daca`l mai are si atunci ea mi`a " facut cunostiinta " cu forumul W-Las .
Am invatat cum sa`mi fac cont , sa raspund la subiectele forumului [ deoarece este pentru prima data cand fac parte dintr`un forum :D ] si usor , usor mi`am facut si prieteni buni !
Scopul vizitei a fost de a citii cat mai multe ficuri [ si vreau sa va spun cu mana pe inima ca acestea sunt cele mai tari ficuri pe care le`am citit vreodata !! ] si de a`mi face prieteni cu aceleasi pasiuni ca mine ! ]
Durata vizitei : la fel ca iubita noastra Voltura , pana imi va bate la usa o tanti ce are in mana o coasa [ laser ?! :))) ] . :lol!:

PS : Iubesc W-Las si membrii acestuia ! ❤ ❤
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 9:24 am

poi eu nu scriu un roman ca renesmee si zic mai pe scurt povestea mea e asemanatoare cu a renesmicai aproape identica :suspect: deci scopul pentru ca imi plac animeurile si iubesc ficurile , pentru ca sincer va am pe voi cele mai bune prietene decat celalalte (adica colegele) si pentru ca va iubesc ❤ durata cred ca daca pe lumea cealalta nu o sa am calculator o sa o tin numaiin moarti , o sa mor de atatea ori ca nici nu o sa-mi dau seama ca moartea ma tine in viata ce ciudat suna nu :lol!:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Yumi
Membru Forum
Membru Forum
Yumi


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 184
Puncte Puncte : 217
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 25

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 8:49 am

Ok acu ca a spus si Zummy, let's talk about me! : ))
Pei eu mi-am facut de acu cativa ani o placere/pasiune din Sasusaku. Mai intai cautam pe youtube povesti cu imagini desi erau destul de...(nu pentru varsta mea) si vazand acest lucru, am cautat pe net altceva Sasusaku cu care sa-mi satisfac nebunia pentru cei doi. Am gasit ficuri pe mai multe link-uri si pana la urma mi-am facut cont pe unul dintre ele. (nu spunem numele pentru ca nu ne lasa regulamentul, dar oricum nu conteaza :D )

Mi-am deschis si eu propriul meu fic despre vampiri si varcolaci si intr-o zi, cand sa ma uit la ce comuri am mai primit, o vad pe o fata, o "anumita" (la vremea aceea) Voltura care-mi spunea ca s-a referit si ea la ideea principala la care m-am referit eu si ca daca vreau sa-i vad ficul. Va da-ti seama ca asa am facut. In fiecare zi vizionam capitolele scrise de ea pana cand vad "Fic inchis" si vad si de ce. (eu aveam deja ID-ul ei atunci) o intreb pe mess ce s-a intamplat si ea imi da acest link, unde mi-am pus si eu ficul si unde am primit (cu indulcenta) rolul de moderator. Eram foarte bucuroasa, va da-ti seama asa ca intram aici de cate ori aveam ocazia, punandu-mi capitolele noi.

Durata: pei pana cand se va inchide acest link, deci o sa dureze ceva. Nu scapati de mine! :twisted: :affraid: :face: :pirat: :cheers: Plangeti voi cat vreti : )) 👅

Uite roman si la mine! Renesmee m-a molipsit :suspect:
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 5:25 am

Buna fetele :D :D :D :D
Interesant :o pai sa vedem ce pot zice si eu 👅

- de ce mam inregistrat pe forum - pai pentru ca iubesc animeurile ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
- ce am de gand sa fac aici - eu am de gand sami fac multi prieteni , sa citesc ficuri si sami fac unul pana la urma 🐰 🐰 🐰 🐰 🐰
- cat am de gand sa stau pe forum - pai :scratch: .... pana cand nu va mai exista calculatorul :geek: :geek: :geek: :geek: :geek: :geek:
Bine cred ca am terminat :scratch: ce am de zis ! :king:
Cam putin dar nu imi place sa scriu chiar mult , cred ca e un defect de al meu 🐰 !
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 10:23 pm

roxi sa stii ca te astept cu :geek: un fic
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 7:55 am

Ma gandesc , dar nu sunt prea buna Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) 3669069390
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 8:51 am

"Din Greseli Invata Omu' " adorabbel
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeDum Sept 25, 2011 12:48 am

Pai e randul meu? Asa..

-- Din curiozitate.
-- Pai a fost un accident mai exact, eram pe sasusaku si cineva a dat coment la un fic dea-l meu si din greseala am dat clic pe web...Am ajuns aici, am inceput sa vb pe chat cu Zummy si nea-m imprietenit. Mi s-a parut interesant pe aici asa ca mi-am facut cont.
-- Nustiu exact, pana nu va mai fii?
Cam asta a fost.. bye
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 1:10 am

Timeea , deci dintrun accident teai inregistrat Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) 3400923477.
Sper ca vei fi mult timp pe aici :lol!:.
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 10:14 am

Sa vedem, ar cam trebui sa raspund si eu la aceste intrebari, neh?

De ce te-ai inscris pe W-las ?
Well, m.am inscris pe forum 'cuz voiam sa terorizez lumea. Glumeam. M.am inscris [e acest forum la recomandarea Psychopatei mele care ma tentase cu un joc numit "Continua povestea" si.mi spusese ceva de yaoi. asa ca hop si eu. Desi, doar dupa ce m.am inregistrat vazusem ca e si SasuSaku x.x Dar deh, incerc sa uit partea aia.
Ce ai de gand sa faci pe aici ?
Hmm ... sa ucid lumea? Glumeam. Sa ma distrez, sa.mi fac prieteni, sa pierd timpul.
Si cat ai de gand sa vizitezi acest forum ?
Pana omor toti membrii. Glumeam. Habar nu am, probabil pana cand o sa fiu ocupata pana peste cap si o sa uit de toate forumurile pe care le frecventez, si cand imi amintesc de ele sunt pe care de disparitie.

Got'cha? Nu v.am speriat prea tare, nu? Buh'bye
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitimeMar Noi 22, 2011 9:36 am

boon sa vedem:

De ce te-ai inscris pe W-las :?: ?
Probabil intrebarea este: cum am aflat de forum? de la Yaoitza noastra Byby, care mi l-a dat, si m-am inscris imediat pe el deoarece imi place mult, eu ma inscriu pe orice forum care imi place indifeent cum este, ideea este ca uneori ma inregistrez dar nu prea am timp sua pierd linkurile sau alte chestii incat mi-e teama sa nu dezamagesc pe nimeni, avand in vedere ca mie imi place sa fiu activa adica sa fiu la curent cu tot ce se intampl,a si de data asta a fost un caz surprinzator, am avut grija sa pastrez o pagina cu deschidere catre forum in opera sa pot intra mereu, m-am inregistrat deoarece nu am vrut sa o dezamagesc pe Byby care m-a rugat, si dupa ce am aflat ca este si Zummy pe forum, chiar m-am bucurat sa dau de cineva pe care il cunosc, mai ales ca nu prea imi sta mie ca: ''fata cea noua'' sunt cam retrasa pana ma prind cum stau lucrurile, deci m-am inregistrat pe forum pentru ca imi place, imi plac membri, imi place sa imi fac prieteni, iubesc animeurile si mereu imi gasesc de lucru :)


Ce ai de gand sa faci pe aici :bball: ?
Ce sa fac? sa fac ce se face pe un forum, sa postez, sa imi fac prietenii, sa fiu la curent cu toate zvonurile in materie de anime, sa bine dispun pe toti si sa nu dezamagesc pe nimeni.

Si cat ai de gand sa vizitezi acest forum.... :scratch: ?
Ce sa vizitez? ToT, ehh nici chiar tot, dar tot ce se paote, cum zieam, nu-mi scapa nimic, aflu tot, indiferent ca-mi spuneti sau nu asa ca sunt cu ochii pe voi Twisted Evil
Voi vizita concursurile, pentru ca imi palce sa particip chit ca nu castig, creatiile tuturor, imi place mult arta si sa vad ce pot realiza ceilalti, pel a ficuri nu prea stiu daca ajung, in ultima vreme m-am lenevit rau, nici nu am mai scris si nici nu am mai citit, asa ca sper sa nu se supere nimei daca ma vedeti pe acolo din an in paste T.T

mnoo cam atat, cum spuneam ,im palce forumul si sper sa ma distrez, adica ca tot spun, deja ma distrez si ma sim in largul meu :x
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Empty
MesajSubiect: Re: Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )   Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: ) Icon_minitime

Sus In jos
 
Scopul si durata vizitei ROAKERE! ( cat urasc sa plagiez :no: )
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ¤ Ceea ce nu merita citit ! ¤ :: ¤ Arhiva ¤-
Mergi direct la: