☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Imi place laptele cu cicolata owo

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dellz.
Membru Nou
Membru Nou
Dellz.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 8
Puncte Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 27

Imi place laptele cu cicolata owo Empty
MesajSubiect: Imi place laptele cu cicolata owo   Imi place laptele cu cicolata owo Icon_minitimeDum Oct 27, 2013 3:07 am

Buna tuturor! hapyboune  ^-^ Cand m-am nascut tata a zis ca ar fi misto sa ma cheme Delia, deci iata-ma!
In caz ca intrebati am mai avut cont pe forumul asta insa cu mult timp in urma si nu mai aveam parola. Din intamplare mi-am amintit de voi.
Nu mai tine minte ce nume aveam sau ce postari jenante aveam, dar nu conteaza. Tot ce-mi pot amintit e de adminul vostru Zummy si parca mai cunoasteam pe cineva numita Klau sau cam asa ceva, dar pariu ca nu ma mai stiti. >.> Dar nu-i bai.
Revenind la persoana mea, da am un ego destul de mare, o sa zic cateva chestii despre mine, asa ar fi drept.
Sunt o persoana destul de linistita, nu sunt foarte fascinanta, dar nu mediocra. Imi palce sa-mi petrec timpul dormind sau jucandu-ma jocuri video.
Mananc cat o armata de gazele, insa sunt slaba ca un bat, misterele vietii. Pot sa spun ca sunt o persoana amuzanta care foloseste sarcasmul ca pe lenjerie, adica mereu, insa uneori am momente cand sar calul, deci sa nu va suparati!rolle 
Suntem pe un forum anime, deci trebuie sa vorbim si despre asta. Pai da, pot sa spun ca ma uit de ceva vreme, adica totusi 9 ani si ceva nu inseamna chiar nimic. Referitor la genuri, cred ca aprox. toate, inafara de lolicon care ma sperie de moarte. o.o
Favoritul meu este InuYasha, nimic mai mult.
In rest, nimic interesant. Ma gandeam sa-mi postez fanficul meu, dar ma mai gandesc. :)
Acum ma scuzati, a aparut episod nou din Kurobas si nu-l pot rata! owo
selater
Sus In jos
Himeji.
Moderator
Moderator
Himeji.


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 2018
Puncte Puncte : 2037
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 104

Imi place laptele cu cicolata owo Empty
MesajSubiect: Re: Imi place laptele cu cicolata owo   Imi place laptele cu cicolata owo Icon_minitimeJoi Apr 10, 2014 5:13 am

Bun venit pe forum, Delia ! Sper să te distrezi, deşi nu e prea multă lume prin jur.
Sus In jos
 
Imi place laptele cu cicolata owo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce trupe nu iti place?
» Iti place sa faci glume?
» Trupe care nu va place
» Ce ne place unul la altul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Prezinta-te x-
Mergi direct la: